Bugün

Hakkımızda

1981’den günümüze değişmez disiplinli ve çalışma azmiyle bugünlere gelen firmamız, İlhami Yazıcı tarafından kurulmuştur ve günümüze kadar gelmiştir. 30 yıldan bu yana pazarlama alanında faaliyette bulunan YSK GOLD alanında en iyi firma olmayı kendine ilke edinmiştir.

YSK GOLD olarak geleceğe dair ideallerimiz arasında farklılaşmak ve sürekli yenilenerek gelişmek, müşteri memnuniyetini sürekli hale getirerek kalitemizi devamlı yükseltmek amaçlarımız arasında ilk sıradadır. Geniş kitlelere hizmet veren firmamız, artık herkesin rahatlıkla ulaşabileceği adrestedir.

Yatırımlarınızda her zaman güvenli ve kaliteli hizmet alabileceğiniz gibi yüksek miktardaki yatırımlarınızda YSK GOLD olarak yanınızdayız. Müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için YSK GOLD olarak tüm ürünlerimizden yüksek miktarda elimizde bulundurup müşterilerimizin hizmetine sunmanın ayrıcalığını yaşıyoruz.

YSK Yazıcı Sarraf ve Kuyumculuk İstanbul Altın Rafinerisinin (İAR) bayisidir. İAR ‘in üretmiş olduğu Gramaltınların (Sertifikalı Külçe Altın) (1 gr, 5gr ,10 gr , 20 gr , 50 gr , 100 gr ,1 kg ) Türkiye genelindeki kuyumcularımıza toptan satışını yapmaktayız.

Firmamız T.C Darphanesinin üretmiş olduğu Ziynet Altını (Çeyrek, Yarım , Tam ,2,5’lu Gramise, Arma 5’li ) Cumhuriyet Altını (Çeyrek , Yarım , Ata Lira , 2,5’luk , Ata 5’li ) ürünlerin satışını yapmaktadır.Hizmetlerimiz sizin için özeldir. Farklı sektörlerde faaliyet gösteren şirketlere T.C Darphanesinin ürünlerinin satışlarında adrese teslim hizmetlerimizi sunmaktayız.

Firmamız Türkiye genelindeki toptan satış piyasasının büyük bölümüne sahiptir. İşimizi doğru yapmaya özen gösteriyoruz. Müşterilerimiz bizim için önemlidir. Onlara hem Güvence hem hizmet veriyoruz.

 


MİSYONUMUZ

YSK GOLD Global standartlarda en iyi marka olma konumunu sürdürmek, sunmakta olduğu hizmetten taviz vermeden, müşteri odaklı büyümeye durmaksızın devam etmektir.

 

VİZYONUMUZ

Altın sektöründe faaliyet gösteren firmamızın vizyonu;
Güven simgesi olan YSK GOLD kimliğini herzaman zirvede tutmak ,
Müşterilerimizin beklentilerine en uygun çözümler üretmek ,
Müşteri memnuniyetini önde tutmak ,
Pazar payını sürekli arttırmaktır.KURUMSAL

Yeni web sitemizi nasıl buldunuz?


HAVA DURUMU